UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
STRONA GŁÓWNA O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ GRANTY PROJEKTY GALERIA EKSPERCI FAQ KONTAKT
ZŁÓŻ WNIOSEK   >>> NOWY UCZESTNIK: ZAREJESTRUJ SIĘ MAM JUŻ KONTO: ZALOGUJ SIĘ  
NASI EKSPERCI
DR INŻ. ARCH. KRAJ. KINGA KIMIC
Architekt krajobrazu, adiunkt w Katedrze Architektury Krajobrazu WOBiAK SGGW w Warszawie, członek zespołu projektowania, opiekun studenckiego Koła Naukowego Architektów Krajobrazu przy SGGW.
W pracy naukowej i dydaktycznej zajmuje się zagadnieniami szeroko pojmowanej rewitalizacji przestrzeni miejskiej, modernizacji i kształtowania przestrzeni osiedli mieszkaniowych, terenów poprzemysłowych, a także miejskich parków i ogrodów.
Autorka i współautorka opracowań projektowych i badawczych związanych z kształtowaniem terenów zieleni w przestrzeni miejskiej. Vice-przewodnicząca Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu – Oddziału Mazowieckiego.

DR INŻ. ARCH. KRAJ. BEATA GAWRYSZEWSKA
Architekt krajobrazu. Absolwentka Wydziału Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pracuje w Katedrze Sztuki Krajobrazu w SGGW w Warszawie. Jest pomysłodawczynią i kierowniczką Podyplomowych Studiów "Projektowanie Ogrodu z Domem Rodzinnym" przy Wydziale Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW. Autorka szeregu projektów i programów rewitalizacji przestrzeni społecznych i koncepcji ogrodów rodzinnych, jak również wielu publikacji o tematyce sztuki ogrodowej, rewitalizacji przestrzeni miejskich, oraz teorii projektowania przestrzeni zamieszkiwanych.

PARTNERZY I PATRONI
 
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
FUNDACJA BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA AL. SOLIDARNOŚCI 104, 01-016 WARSZAWA LAWECZKA@FUNDACJABOS.PL 507 006 579