UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
STRONA GŁÓWNA O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ GRANTY PROJEKTY GALERIA EKSPERCI FAQ KONTAKT
ZŁÓŻ WNIOSEK   >>> NOWY UCZESTNIK: ZAREJESTRUJ SIĘ MAM JUŻ KONTO: ZALOGUJ SIĘ  
2018.07.12
Przesuniecie terminu publikowania wyników
Lista zdobywców grantów w konkursie zostanie niestety opublikowana z pewnym opóźnieniem. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości i bardzo przepraszamy za niedogodność.
2018.06.13
Ostatnie dni na przygotowanie projektów
Przypominamy, że już tylko do końca tego tygodnia (niedziela, 17.06) czekamy na wnioski o grant w ramach Zielonej Ławeczki. Jeśli wypełnili już Państwo formularz, prosimy upewnić się, że został on przesłany do oceny. W piątek, 15.06 kontakt z biurem organizacyjnym będzie utrudniony, jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu.
2018.05.21
Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z powtarzającymi się prośbami, postanowiliśmy przedłużyć termin składania wniosków o grant do niedzieli, 17 czerwca. Tym samym ogłoszenie przyznanych grantów nastąpi na przełomie czerwca i lipca. Przypominamy też, że w celu wypełniania i przysłania wniosku, konieczne jest najpierw zarejestrowanie się przez stronę internetową. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
1 23
Aktualności zostały podzielone na podstrony
PARTNERZY I PATRONI
 
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
FUNDACJA BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA AL. SOLIDARNOŚCI 104, 01-016 WARSZAWA LAWECZKA@FUNDACJABOS.PL 507 006 579