Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po projekcie. Znajdziecie w nim informacje, w jaki sposób poprawnie zgłosić zespół sąsiedzki i złożyć wniosek o grant.

Spis treści (możesz kliknąć w temat, żeby przejść do jego opisu):

Zamieściliśmy tu wszystkie potrzebne informacje, w tym:

Rejestracja jest niezbędna do udziału w projekcie. Zespół rejestruje lider bądź liderka za pomocą przycisku:

Na rejestrację zespołów czekamy do 19 marca br. Po rejestracji zespołu możecie rozpocząć prace nad wnioskiem.

Przygotowaliśmy instrukcję, która pomoże w rejestracji zespołu.

Po rejestracji na Twój adres email trafi wiadomość, która potwierdzi rejestrację. Znajdziesz w niej hasło do logowania.

Uwaga! Jeśli nie otrzymałaś/otrzymałeś wiadomości, sprawdź folder ze spamemJeśli jej nie znajdziesz, zgłoś to mailowo na adres: laweczka@fundacjabos.pl.

Jeśli stracisz hasło, możesz je zresetować – na stronie logowania skorzystaj z opcji „Odzyskiwanie hasła”. Podaj adres e-mail (ten podany podczas rejestracji), a otrzymasz wiadomość z linkiem do zmiany hasła.

Chcesz zmienić hasło? Zaloguj się, przejdź do zakładki „Twój zespół” i wybierz opcję „Edycja profilu”. Następnie ustaw nowe hasło i zaktualizuj swój profil.
Oba procesy dokładnie opisaliśmy w instrukcji odzyskiwania i zmiany hasła, którą znajdziesz w zakładce instrukcje oraz poniżej:

Na wnioski o grant czekamy do 26 marca br. Na ich podstawie przyznamy granty. Wniosek przesyła lider zespołu. Robi to za pomocą strony projektu.

Pamiętajcie, że możecie wnioskować o grant na założenie miniogrodu na ogólnodostępnym terenie w mieście powyżej 10 tys. mieszkańców.

Wniosek składa się z 6 części:

Za każdą z nich możecie otrzymać określoną liczbę punktów. Zapoznajcie się uważnie z poleceniami i wytycznymi.

Gdy przygotujecie wniosek, wyślijcie go do oceny. Proces przygotowywania wniosku i jego wysyłki opisuje instrukcja dostępna poniżej.

Wszystkie ważne daty znajdziecie w zakładce terminarz.

Ważną datą jest termin rejestracji zespołów – 19 marca br. Do tego czasu powinieneś zgłosić swój zespół sąsiedzki. Na Wasze wnioski czekamy do 26 marca br.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem laweczka@fundacjabos.pl